Yılmaz Vural: ”Ozan Tufan sen kimsin!”

Teknik direktör Yılmaz Vural, Bursaspor’un 10 milyon Euro istediği Ozan Tufan için, “Ya Allah aşkına Ozan Tufan kim ki 10 milyon Euro değer biçiyorlar. Ozan sen kimsin?” dedi.

Türkiye’nin en tecrübeli teknik direktörlerinden Yılmaz Vural, transfer gündeminin 1 numaralı ismi olan Ozan Tufan için çarpıcı sözler söyledi.

Radyospor’da ‘Aydın Cingöz ile Gün Ortası’ programına telefonla bağlanan Vural, Bursaspor Başkanı Recep Bölükbaşı’nın Ozan Tufan için 10 milyon Euro istediğinin hatırlatılması üzerine, “Ozan için 10 milyon Euro istiyoruz diyorlar. Ya Allah aşkına Ozan Tufan kim ki 10 milyon Euro değer biçiyorlar. Ozan sen kimsin?” dedi.

Yılmaz Vural, sadece iki maça çıktığı Osmanlıspor’dan neden istifa ettiğinin sorulması üzerine, “Takım birbirine girmiş haldeydi. Futbolcular arasında tatsız olaylar yaşanıyordu. Orada bir operasyon yapmam gerekiyordu. Kimsenin ekmeğine mani olmak istemediğim için ayrılma kararı aldım” dedi. Vural, Osmanlıspor’da futbolcular ile arasında herhangi bir sorun yaşanmadığını da sözlerine ekledi.

Kaynak: Radyospor

yilmaz-vural

Yorum Bırakın